Stovyklavietė prie Verknės upės Vydžionių kaime Prienų rajone

Norintiems po plaukimo baidarėmis vakaroti ar nakvoti gamtoje, siūlome stovyklavietę prie Verknės upės Prienų raj. Ypač stovyklavietė tinka tiems, kurie ruošiasi plaukti baidarėmis dvi dienas. Pirmos dienos plaukimas būtų nuo Zabarauskų tilto iki stovyklavietės prie Vydžionių tilto, nakvojate ir kitą dieną plaukimas vyktų toliau Verknės upe. Stovyklavietė randasi prie pat upės, tai čia pat priplaukę, galėsite ir nakvoti. Stovyklavietės teritorija užima apie 1 ha. , tad erdvės tikrai pakanka palapinėms statytis bei žaidimams gamtoje. Stovyklavietė padalinta į dvi dalis ir skirta dviems kompanijoms, bet ne daugiau. Čia Jūs turėsite pavėsinę, laužavietę, tinklinio aikštelę, mini futbolo vartus. Yra malkos, reikia turėti tik kirvuką ir pjūkliuką. 

Kaip atvykti į stovyklavietę?

Šios stovyklavietės  nuomos kaina 2023 metams

Atvykimo į sodybą paaiškinimas  

Vykstantiems nuo Vilniaus pusės pro Trakus Aukštadvario – Prienų – Marijampolės kryptimi. Įvažiavus į Aukštadvarį važiuokite per visą miestelį tiesiai pagrindiniu keliu iki kelio ženklo Aukštadvario miestelio pabaiga ir čia pat bus kitas kelio ženklas nuoroda >VYŠNIŪNAI< sukti į  žvyrkelį kairę, į Vyšniūnų pusę. Žvyrkeliu visada važiuojate tiesiai pagridiniu keliu ir 11 kilometre, prieš ir prie pat Verknės upės pasukate į seną sodybą su dideliu sodu. Čia ir randasi stovyklavietė.

Vykstantiems nuo Kauno ar Alytaus pusės reikia patekti į kelio atkarpą Prienai – Aukštadvaris – Trakai. Nuo Kauno pusės galėsite važiuoti nuo Garliavos per Prienus arba per Kruonį – Jiezną. Važiuojant keliu Prienai Aukštadvaris, pravažiavus Stakliškių degalinę, dar pagrindiniu keliu pravažiuokite apie 2,9 km. ir bus kelio ženklas nuorodą >VYŠNIŪNAI< sukate į dešine į Vyšniūnus, ir 4 km.važiuojate asfaltuotu keliu iki Vyšniūnų centro. Vyšniūnuose pagrindinėj kelio sankryžoj sukate į kaire Aukštadvario kryptimi. Irgi bus kelio ženklas nuoroda >AUŠTADVARIS< Pravažiavus Vyšniūnų miestelį įvažiuosite į žvyrkelį ir pagrindiniu keliu važiuojate 3 km. kol nekirsite upės Veknės. Pravažiavus tiltą už 100 metrų bus keliukas į seną sodybą su dideliu sodu. Čia ir randasi stovyklavietė.