SODYBOS NAMUKAS SU 12 VIETŲ MIEGAMUOJU PRIE VERKNĖS UPĖS DERIONIŲ KM.

Šios sodybos namukas su 12 vietų miegamuoju kambariu randasi šiek tiek toliau nuo Verknės upės  ir visiškai nesigretina su aukščiau aprašyta sodyba. Kambaryje yra 12 miegamujų vietų, jeigu yra norinčių daugiau nakvoti sodyboje, galimybė yra statytis palapines. Sodybos teritorijoje yra lauko dušas, lauko mini virtuvėlė, lauko tualetas, dvi pavėsinės, tinklinio aikštelė, krepšinio stovas, muz. centras. Maisto ruošimui ir  laikymui yra šaldytuvas, el.virdulys,mikrobangų krosnelė, indai, šašlykinė, iešmai, grotelės. Maisto paruošimui ant laužo galėsite naudotis paruoštomis malkomis. Vakarojimui – yra įrengta laužavietė su galimybė pasinaudotis  malkomis laužui. Už papildomą kainą galime išnuomoti kubilą.

Kaip atvykti į stovyklavietę?

Šios sodybos kainoraštis 2024 metams

Atvykimo į sodybą paaiškinimas

Vykstantiems nuo Vilniaus – važiuojate Trakų kryptimi, Trakuose renkates kelio kryptį Aukštadvaris – Prienai – Marijampolė, pravažiavus nuo Trakų Aukštadvario kryptimi 25 km. bus kelio ženklas nuoroda  >KARALIŪNAI< sukti į kairę. Pasukus į Karaliūnų pusę žvyrkeliu važiuojate 3,4 km. iki T formos sankryžos, priešais matysite geležinį kelio užtvarą, tai važiuojate tiesiai pro užtvarą  ir už 100 metrų pasieksite kelionės tikslą.

Vykstantiems nuo Kauno – pirmiausia turite atvykti į Aukštadvarį Trakų raj. Aukštadvaryje važiuojate į Trakų pusę apie 3 km. bus kelio ženklas nuoroda KARALIŪNAI sukti dešinę. Pasukus į Karaliūnų pusę žvyrkeliu važiuojate 3,4 km .iki T formos sankryžos, priešais matysite geležinį kelio užtvarą, tai važiuojate tiesiai pro užtvarą  ir už 100 metrų pasieksite kelionės tikslą, ir už 100 metrų pasieksite kelionės tikslą.